Sektörde sağlam bir geçmişe sahip, güven ve sektör deneyimi temeline dayanan uluslararası bir ortak .

ASB Makina A.Ş

Sektörün uzman, deneyimli, öz verili ve dinamik ekibiyle kurulmuş olan ASB Makine AŞ, sahip olduğu 30 yıllık deneyimi ile Türk Plastik Sektörüne hizmet vermektedir. Öncelikle müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, satış ve servis ekibiyle kuruluşundan bu güne müşterilerinin yanında olmuştur. ASB Makine AŞ satış, satış sonrası teknik servis ağı ve geniş ürün gamı ile müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten ASB Makine AŞ, 2015 yılı itibariyle ÇİN’in en büyük Enjeksiyon makinası üreticilerden biri olan TEDERIC firmasının Türkiye distribütörü olmuştur. TEDERIC firmasının sahip olduğu üretim hızı, üretim kapasitesi ve 50 Ton – 7000 Ton arası 3 farklı serisi ile müşterilerimize Stoktan Hızlı Teslim Makine çözümü sunmaktayız.

Teknik alt yapısı ve mühendislik bilgisi ile teknolojik gelişmeleri takip eden ASB Makine AŞ, ürün gamında sektörünün öncüsü olan yenilikçi ve uzman tedarikçileri seçmektedir. Müşterilerimize yerli soğutucular  ve %100 Avrupa üretimi olan SB COLOR Yardımcı Ekipmanları ve yine %100 avrupa üretimi olan WITTMANN Markalı Robot ve periferi ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz ilkelerimiz ile Türkiye de var olan tüm plastik sektörünün tedarikçisi olmaya adayız. Siz dostlarımıza yardımcı olabilmek dileğiyle.

TEDERİC firmasının Türkiye distribütörlüğü

Tederic Machinery, dünya lideri teknolojiye sahip (dünyaca ünlü bir enjeksiyon kalıplama çözüm sağlayıcısı) akıllı bir enjeksiyon kalıplama makinesi üreticisidir. Çin’in Şangay (603289·SH) ana kurulunda listelenen bir şirket olarak zengin endüstri deneyimine, iyi performansa ve mesleki bilgiye sahibiz. Müşterilerimiz için gerçek değer yaratmaya ve mükemmelliği yakalamaya odaklanarak, sizin için yüksek kaliteli, dayanıklı, verimli ve katma değerli ürünler yaratmak için esnek yöntemleri ve sürekli yeniliği destekliyoruz.
Tederic’in Portekiz, Güney Kore, Brezilya ve Meksika’da 4 yurt dışı iştiraki bulunmaktadır. Tederic’in 1000’den fazla çalışanı dünyanın her yerinden müşterilere hizmet veriyor. Tederic şu ana kadar 130’dan fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyor ve otomotiv parçaları, ambalaj, medikal, elektronik, ev aletleri, inşaat ve diğer endüstrilere yönelik çözümler sağlıyor.

Tederic size kapsamlı ve profesyonel enjeksiyon kalıplama makineleri çözümleri sunmak için burada

1000

Dünya çapında personel

157.000

Üretim tesisleri (m²)

130+

İhracat yapılan ülke

Tarihimiz

2003

Hangzhou şehrinde yerleşik bir aile şirketi olarak kurulmuş olup ağırlıklı olarak denizaşırı pazarda faaliyet göstermektedir. İlk makine serisi "TRX" ile başlayın.

2010

Tüm endüstriyel zincirin geliştirilmesi İkinci seri "DREAM", tüm ürün serisinin yerleşimini tamamlamak için doğdu

2018

Portekiz'in denizaşırı yan kuruluşu kuruldu ve küresel iş satış noktaları oluşturmaya başladı

2020

"4.0 konseptli akıllı merkez" resmi olarak başladı. 33.333+ ㎡ alanı kapsıyor

2022

Üretim kapasitesi düzenini artırın, 178.000 ㎡ alana sahip "Entegre Kalıplama süper fabrikası" projesi başladı

Yüksek kaliteli, sürdürülebilir ve küresel kalkınmanın yeni bir aşamasına girdi

2008

Genel merkez Xiasha'da kuruldu ve 50.000'den fazla ㎡ alanı kapsıyor

2017

31 Ekim 2017, Tederic, sektördeki Şangay ana kart borsasında listelenen ve kolektifleştirilmiş işletmelere yönelik geliştirilen tek Çinli enjeksiyon kalıplama makinesi markası oldu

2019

Kore, Meksika ve Brezilya'da üç yurt dışı yan kuruluş kuruldu

2021

Yıllık 10.000 adet üretim kapasitesi

Üçüncü nesil ürün grubu "NEO" piyasaya sürüldü
Alman Ar-Ge merkezi kuruldu

Nasıl başladık...

2003 yılında kurulan Tederic Machinery Co., Ltd.’nin Çin’de dört ana üretim tesisi bulunmaktadır: Hangzhou şehri Xiasha’daki Tederic Genel Merkezi, Jiaxing’deki entegre kalıplama üst düzey ekipman Üssü, Huzhou şehri Deqing’deki Tederic Heavy Machinery ve 4.0 Concept Smart Tederic Yeni Karargah Fabrikası. Mükemmelliğe, kalite standartlarını karşılamaya ve dayanıklılığa kendimizi tamamen adadık.
20 yıllık geliştirme ve çabaların ardından Tederic, Çin’in enjeksiyon kalıplama makinesi endüstrisinin kapsamlı gücünde ilk üç şirketten biri haline geldi. 2017 yılında Tederic Machinery Co., Ltd., Şangay Menkul Kıymetler Borsası’nın (603289·SH) ana panosunda A hisseleri arasında başarıyla listelendi ve Çin’de ana panoda listelenen ilk enjeksiyon kalıplama makinesi şirketi oldu.

Biz…

Şu anda Tederic’in 121 teknik patenti ve 70’den fazla endüstri uzmanı bulunmaktadır. Yetenek geliştirme ve rezervi açısından Tederic, Zhejiang Üniversitesi, Pekin Kimya Teknolojisi Üniversitesi, Zhejiang Teknoloji Üniversitesi vb. dahil olmak üzere 15 üniversiteyle kapsamlı ve derinlemesine endüstri üniversitesi-araştırma işbirliği yürütmüştür. Ayrıca Tederic, 10 milyon bağışta bulunmuştur. Eğitim ve yetenek gelişimi için Pekin Kimya Teknolojisi Üniversitesi’nin eğitim vakfına RMB.

Güçlü dökümhanesi, işleme gücü ve eksiksiz endüstriyel zinciri Tederic’i farklı kılmaktadır. 60t-7000t arası kapama kuvvetine sahip elektrikli, mafsallı sistem, iki plakalı ve çok bileşenli enjeksiyon kalıplama makinelerini kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Müşterilere esnek, kapsamlı ve kişiye özel tek elden enjeksiyonlu kalıplama çözümleri sunmak için esnek ve keskin tepki hızına sahibiz ve her müşterinin özel ihtiyaçlarına büyük önem veriyoruz.

Tederic Machinery Co., Ltd, 2017 yılından bu yana Şangay borsasının (603289·SH) ana panosunda listelenmektedir. Aynı zamanda Çin'in ana panosunda listelenen ilk enjeksiyon kalıplama makinesi şirketidir.

Şirket Dağılımı

Tederic Machinery Co., Ltd.

Mafsallı sistem, iki plakalı, elektrikli IMM ve işleme parçalarının üretiminden sorumlu; Yıllık 10.000 standart makine üretim kapasitesine sahiptir.

Zhejiang Tederic Heavy Machinery Co., Ltd.

Büyük tonajlı mafsallı sistem ve çift merdaneli makineler, döküm, makine sac parçaları ve işleme parçalarının üretiminden sorumlu; yıllık 11.000 ton hassas sfero döküm (<20 ton) üretim kapasitesine sahiptir.

Entegre kalıplama ileri teknoloji ekipmanı Tabanı

EV ve diğer endüstri müşterilerine plastik şekillendirme, metal şekillendirme ve diğer çok yönlü kapsamlı şekillendirme çözümleri sunmak. Yıllık üretim değeri 3 milyardır.

Tederic Yeni Genel Merkezinin 4.0 Konsept Akıllı Fabrikası

Şehrin simgesel yapısını oluşturmayı ve endüstriyel ekolojik entegrasyonu gerçekleştirmeyi amaçlayan Tederic küresel genel merkezi resmi olarak açıldı.